omidam
20 بهمن 1401 - 11:36

بازخوانی ترانه‌ها و سرودهای انقلابی در رادیو ایران

کانون ایرانیاران شبکه رادیویی ایران همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ترانه‌ها و سرودهای ماندگار انقلاب را بازخوانی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه رادیویی ایران، غلامحسین طالبی مدیر طرح و برنامه‌ریزی رادیو ایران و مسئول کانون ایرانیاران از بازخوانی ترانه‌ها و سرودهای ماندگار انقلابی توسط کانون ایرانیاران رادیو ایران خبر داد.

وی افزود: کانون ایرانیاران که وظیفه برنامه‌ریزی برای تولیدات مردمی رادیو ایران را بر عهده دارد، دست به ابتکار جالبی در راهپیمایی بیست و دوم بهمن امسال زده است و طراحی متناسبی با حضور نوجوانان ایرانیار در راهپیمایی امسال رقم خواهد زد.

طالبی توضیح داد: گروه سرودی متشکل از نوجوانان ایرانیار در استودیوی رادیو ایران (مستقر در خیابان آزادی) در یوم الله ۲۲ بهمن، ترانه‌ها و سرودهای ماندگار انقلاب اسلامی را برای مردم همیشه در صحنه که در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن حضور دارند، اجرا می‌کند.

مسئول کانون ایرانیاران در پایان گفت: کانون ایرانیاران رادیو ایران با هدف برنامه ریزی و ساماندهی تولیدات صدا پایه و کشف استعدادهای برنامه‌سازی رادیویی را از سال ۹۶ آغاز کرده و در راستای اهداف تحولی دوره جدید سازمان با رویکرد مردم محور به ایفای نقش می‌پردازد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1029227