omidam
20 بهمن 1401 - 15:19

۶۱۵ میلیارد ریال پروژه در کاشان و آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۱۵ میلیارد ریال پروژه در کاشان و آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آران و بیدگل، در نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد افتتاح 12 پروژه عمرانی و کشاورزی بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر 205 میلیارد ریال بودیم.

پروژه آسفالت مجتمع دامداران  به متراژ 14هزار مترمربع و مبلغ 50 میلیارد ریال، پروژه آسفالت جاده سلامت به متراژ 12 هزار متر مربع و مبلغ 70 میلیارد ریال، تهیه و نصب دوربین‌های پایش تصویری به مبلغ دو میلیارد ریال از محل دهیاری و کف فرش کوچه چهار باغ باختایی به مبلغ دو میلیارد ریال از جمله پروژه‌هاست.

کف فرش حیاط مدرسه شهید رجایی با بتن مبلغ میلیون یو میلیارد ریال، رونمایی از تمثال شهداء روستا و روشنایی به مبلغ شه میلیارد ریال، لوله گذاری به طول 3 هزار متر در مزرعه معین‌آباد نوش‌آباد با اعتبار شش میلیارد ریال از دیگر پروژ‌هاست.

تسطیح 40 هکتار از اراضی کشاورزی مزرعه معین‌آباد نوش‌آباد به مبلغ هشت میلیارد ریال، بهسازی و بلوک فرش کوچه شهید عبادی و کوچه شهید امیری به متراژ دو هزار و 800متر مربع جمعا به 13 میلیارد ریال میزان و اشتغالزایی 22 نفر از دیگر پروژه‌ها است.

بهسازی و بلوک فرش کوچه شهید توسلی یک هزار و 100 متر مربع جمعا به مبلغ پنج میلیارد ریال و میزان اشتغال 9 نفر، آسفالت شهرک صنعتی انصار با هزینه‌ای بالغ بر 40 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی و احداث شبکه روشنایی برق شهرک انصار با هزینه پنج میلیارد ریال توسط بخش خصوصی از دیگر پروژه‌ها بود.

شهرستان کاشان نیز در نهمین روز از ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد افتتلح و کلنگ‌زنی 12طرح عمران شهری با اعتبار 410 میلیارد ریال بود که از جمله آنان رونمایی از خدمات جامع نرم‌افزاری سازمان آرامستان‌ها و مجتمع غربالگری بود.

اجرای طرح اصلاح هندسی خیابان امیرالمومنین(ع)، بهره‌برداری از بلوار جدید‌الاحداث امین و عدالت، پارک کودک شعرباف و بوستان انار از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح است و کلنگ‌زنی خانه فرهنگ، احداث ساختمان ناحیه سه شهرداری و پیست دوچرخه‌سورای و زمین چمن طاهرآباد از جمله طرح‌های قابل افتتاح بود.

انتهای پیام/801/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029820